Služby

Tu nájdete všetky služby a benefity, ktoré pre Vás zabezpečujeme ...

1 Expresná preprava
a doručenie

Kuriérske služby s garantovaným časom doručenia. Na trase Brno-Praha-Ostrava, nonstop prevádzka 7x denne. V ostatných mestách po celom Slovensku najneskôr do 24h - 3x denne.

2 People to people

Spoľahlivé doručenie na zadanú adresu a príslušnej osobe, zásielky sú zabezpečené proti poškodeniu a neoprávnenému vniknutiu. Preprava zásielok a tovaru "od stola k stolu".

3 Nonstop služby

Dostupnosť služieb 24 hodín denne 7 dní v týždni, online nástroje a helpdesk sú dostupné 24 hodín denne. Zákaznícky servis po celý deň nonstop.

4 Služby šité na mieru

Individuálny prístup - možnosť dohodnúť veľkosť, množstvo, čas doručenia a ďalšie. Komplexné riešenie dodávateľského reťazca, skladovania a distribúcie. Flexibilita v riešení špeciálnych požiadaviek zákazníkov.

5 Preprava cenností
a nebezpečného tovaru

Preprava nebezpečného tovaru neštandardných rozmerov. Doručenie tovaru s neštandardnými požiadavkami na manipuláciu, bezpečná preprava tovaru s vysokou hodnotou.

6 Bez váhového limitu
od obálky po paletu

V medzimestskej doprave nie je limitujúca váha zásielky, všetko je za jednu cenu. Transparentný cenník, cenu môžte jednoducho spočítať na webových stránkach.